|
Categories
|
Information
|
Featured Product
|
|
|
 |
|
There are currently no product reviews.
 ;
It was easy to order and received exactly what I needed. Only complaint would be the 24 hours you have to wait.
 ;
Manual was delivered in a timely manner and was all in English as advertised. The manuals I received when we moved into our flat were in German, Italian, and French. Having never used a steamer before, and not speaking/reading German very well, I needed an English Manual. this was a huge help.
 ;
Great Manual. This manual is available no where else. It was exactly what I was looking for. Only in German.
 ;
This GRUNDIG UV5A Owner Manual is not only an instruction manual but a total functional circuit description of the Multimeter and includes circuit diagram at the end pages. It is very helpful for repairing and calibrating the instrument. It is written in two languages English and German for international support. It was very easy to repair my unit with this document. Regards, Regis Pauly, Electrical Engineer.
 ;
The owner's manual was evetything I thought it would be. I was able to print it out using both sides of the paper in quick order, saving me a search online for a used one.
Nederlands VOOR HET GEBRUIK
Dank u voor uw aankoop van dit PIONEER product. Lees deze gebruiksaanwijzing aandachtig alvorens deze luidsprekers in gebruik te nemen zodat u die optimaal kunt laten presteren. Bewaar ze op een makkelijk bereikbare plaats zodat u ze desgevallend kunt raadplegen. Deze luidsprekers hebben een nominale impedantie van 8 . Ze dienen dan ook te worden aangesloten op een versterker die hiermee kan werken (de minimum en maximum impedantie van een versterker staat meestal vermeld ter hoogte van de luidsprekeruitgangen : "4 tot 16 " of "6 tot 16 " bijvoorbeeld). Om te voorkomen dat deze luidsprekers worden beschadigd door spanningspieken, dient u de volgende voorzorgsmaatregelen te nemen : Stuur geen hoger vermogen naar de versterkers dan wat maximaal is toegelaten (zie technische gegevens). Toestellen in de audioketen (CD-speler, tuner�) mogen pas worden aangesloten, aan en uit worden geschakeld nadat de versterker of minstens de luidsprekeruitgangen (indien mogelijk) werden afgezet, zoniet kunnen geluidsstoringen veroorzaakt door deze handlingen de hogetonenluidsprekers beschadigen. Wanneer bepaalde frequenties worden versterkt met behulp van een grafische equalizer of hoge- en lagetonenregelingen, mag het volume van de luidspreker niet te hoog worden gezet omdat de luidsprekers dan zwaarder worden belast. Zet het volume van een zwakke versterker niet te hoog omdat de harmonische vervorming dan snel toeneemt, wat gevaalijk kan zijn voor de hogetonenluidsprekers. Raak de luidsprekermembrangen en -bevestigingen niet aan. Die zijn immers kwetsbaar. Deze luidsprekers zijn magnetisch afgeschermd. Toch kunnen de beeldkleuren worden gestoord wanneer ze te dicht bij een televisiescherm worden geplaatst. Zet dan het televisietoestel af en zet het na 15 tot 30 minuten weer aan. Als het probleem nog niet is opgelost, moet u de luidsprekers verder van de televisie af zetten. 1 Verwijder de isolatie van het uiteinde van
het snoer en draai de draadstrengen ineen.
2 Draai de duimschroeven naar links en
kontroleer dat het luidsprekersysteem goed in de opening is gestoken. Draai de schroef vervolgens naar rechts zodat het snoer in de aansluiting vast zit.
3 Verbind het onder spanning staande
snoer met de + aansluiting. aansluiting.
4 Verbind het algemene snoer met de
ONDERHOUD
Wrijf stof en vuil af met een zachte doek. Indien de behuizing zeer vuil is, kan ze worden schoongemaakt met een zachte doek gedrenkt in een mild reinigingsproduct dat vijf tot zes maal is verdund in water en vervolgens afgedroogd met een droge doek. Gebruik geen thinner, benzine, spuitbus noch andere chemicaliën in de buurt van de behuizing omdat die het oppervlak kunnen aantasten.
TECHNISCHE GEGEVENS
Luidsprekerkast ......................................................... boekenplanktype, gesloten Systeem ................................................................................. 2 weg, 2 luidspreker Luidspreker : Woofer ......................................................conus woofer van 10 cm Tweeter ........................................... Koepelluidspreker van 2,5 cm Nominale impedantie ..................................................................................... 8 Frequentiebereik .........................................................Van 80 Hz tot 20 000 Hz Gevoeligheid ................................................................... 84 dB/W op 1 m afstand Maximaal ingangsvermogen .................................................................... 130 W Buitenafmetingen.............................. 130 mm (B) x 203 mm (H) x 153 mm (D) Gewicht ....................................................................................................... 1,9 kg
VOORZORGSMAATREGELEN MET BETREKKING TOT DE INSTALLATIE
Voor een optimale weergave van hoge frequenties moeten de hogetonenluidsprekers zich op oorhoogte bevinden. De weergave van lage frequenties kan worden verbeterd door de luidsprekers tegen een muur te plaatsen (installatie in een hoek van de luisterruimte geeft een optimaal effect). Plaats de luidsprekers niet te dicht bij een oven of een verwarmingstoestel. Stel ze evenmin bloot aan directe zonnestraling. Hoge temperaturen kunnen immers de kast doen vervormen en de weergavekwaliteit negatief beïnvloeden. Deze luidsprekers zijn zwaar en kwetsbaar. Ze dienen dan ook op een stabiele ondergrond te worden geplaatst. Indien de luidsprekers zijn ophangen aan de muur, voor alle veiligheid, moeten de sierfrontjes met de bijgeleverde toebehoren bevestigen. 1 2
Toebehoren Kabels ....................................................................................................................2 Gebruiksaanwijzing ............................................................................................... 1 Garantiekaart ......................................................................................................... 1 Fastener + schroeven ..................................................................................... 2 + 4
OPMERKING : Wijzigingen aan kenmerken en concept voorbehouden zonder voorafgaande kennisgeving. Ontdek nu de voordelen van online registratie! Registreer uw Pioneer product via http://www.pioneer.nl - http://www.pioneer.be (of http://www.pioneer.eu)
http://www.pioneer.nl - http://www.pioneer.be
AANSLUITINGEN
Zet de versterker af (OFF). Sluit de kabels aan achteraan op de luidsprekers: Sluit de nuldraad met de klem en de stroomdraad met de + klem. Vergeet niet dat de rode aansluitklem een positieve polariteit en de zwarte aansluitklem een negatieve polariteit heeft. Sluit de kabels aan op de luidsprekeruitgangen van de versterker. Sluit de stroomdraad aan op de + klem en de nuldraad op de klem. OPMERKINGEN : Controleer of de kabels goed zijn aangesloten. Door een slechte aansluiting kan het geluid niet alleen wegvallen of vervormen, maar kan er zich ook een kortsluiting voordoen en de versterker defect raken. Indien de kabels van één van de luidsprekers met een verkeerde polariteit werd aangesloten, is er bij het beluisteren van een stereo opname minder bass-geluid en is er geen sprake van een stereobeeld tussen de beide luidsprekers.
http://www.pioneer.eu
Publicatie van Pioneer Corporation. © 2007 Pioneer Corporation. Alle rechten van reproductie en vertaling voorbehouden.
|
|
 |
> |
|